Ebroker o Zaimo.pl

Ebroker-o-ZaimoZaimo to firma z sektora pozabankowego, która udziela długoterminowych kredytów nawet do 10 tys. zł. Innowacyjna technologia oparta o Big Data jest nowoczesnym rozwiązaniem, które pozwala na dokonanie jeszcze szybszej i bardziej wiarygodnej oceny zdolności kredytowej konsumenta. Nasz serwis został doceniony przez portal ebroker.pl, który podkreśla łatwość składania wniosków na stronie oraz szybkośc wydania decyzji.

Innowacje Zaimo

W porównaniu do tradycyjnej bankowości, Zaimo to zupełnie odmienne i nowoczesne podejście do klienta. W banku klient jest zmuszony do wypełniania wielu uciążliwych formalności, jak również wyczekiwania w kolejkach. Natomiast decyzje wydawane są głównie w oparciu o dane pochodzące z biur kredytowych. Technologia scoringowa firmy Zaimo oparta o Big Data pozwala na zebranie wielu danych o kliencie, a 15 000 informacji o pożyczkobiorcy sprawia, że wydanie decyzji stało się szybsze i ibardziej wiarygodne. Marka Zaimo podczas analizowania wniosku werfikuje nie tylko dane pochodzące z biur kredytowych, któ®e nie zawsze są aktualizowane na czas, lecz przede wszystkim bieżące informacj, tj. zachowania w sieci, dane pochodzące z portali społecznościowych, zakupowych, aukcyjnych. Te wszystkei elementy nie są ocenianie odrębnie, lecz składają się na pewnego rodzaju mozaikę, które kreuje rzetelnie wizerunek konsumenta i dokąłdnie jest w stanie wyliczyć jego zdolność kredytową. Dzięki takiemu rozwiązaniu pożyczki długoterminowe Zaimo stały się alternatywą dla produktów finansowych proponowanych przez banki. Jednocześnie osoby, które do tej pory nie miały żadnych szans na uzyskanie pożyczki, ma szansę zweryfikować swoją zdolność kredytową i zaciągnąć pożyczkę ratalną.

Proces aplikacyjny

W dobie Internetu, cały proces aplikacyjny stał się niezwykle prosty. Teraz konsumenci nie są zmuszeni do wypełniania setek dokumentów i wielokrotnych wizyt w instytucji finansowej. Bardzo dynamicznie rozwija się rynek internetowych platform pożyczkowych, do jakich należy Zaimo. Wypełnienie wniosku trwa od kilku do kilkunastu minut i ma miejsce wyłącznie na stronie internetowej pożyczkodawcy. Klient nie musi dostarczać dodatkowych dokumentów, a jedynie podać podstawowe dane o sobie, dzięki czemu będzie możliwe oszacowanie jego zdolności kredytowej. Wydanie decyzji trwa zazwyczaj niecałą minutę, a przelew środków na konto następuje w ciągu kolejncyh 15 minut. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na dopęłnianie zbędnych formalności, lecz także dla wszystkich tych, którzy kochają technologię i ciekawe rozwiązania ułatwiające codzienne życie.

Pożyczka jak kredyt?

Każdy ma szansę na zaciągnięcie długoterminowej pożyczki w Internecie. Fakt, że moża ona być spłacona w ratach srpawia, że usługa ta jest znacznie zbliżona do tej, którą oferują banki. Jaka jest pożyczka ratalna w Internecie?

  • Szybka: całość procesu aplikacyjnego i wydasnia decyzji trwa kilkanaście minut.
  • Łatwa: Wypełnienie wniosku podzielono na kilka kroków, które polega wyłącznie na uzupełnieniu danych osobowych oraz dotyczących statusu majątkowego.
  • Uniwersalna: nie obchodzi nas, na jaki cel zostana przeznaczone środki. Naszym nadrzędnym celem jest określenie, że pożyczkobiorca jest wypłacalny.
  • Nieskomplikowana: nie wymagamy składania dodatkowych dokumentów, a cały proces przebiega w formie online.
  • Wiarygodna: Dzięki zaawansowanej technologii Big Data, decyzje są wiarygodne, ponieważ nei opeiramy się wyłącznie na danych pochodzących z biur kredytowej, lecz sprawdzamy faktyczne możliwości spłacenia kredytu przez pożyczkobiorcę.

Ebroker o Zaimo.pl

Autor: Irena Kaczmarek