Ferie zimowe z Zaimo.pl

Ferie-zimowe-z-Zaimo.plWkrótce zbliżają się ferei zimowe i choć za oknami niekoniecznie zalega śnieg, jak co roku pogoda nas może zaskoczyć! Warto więc nie odkładać planów wyjazdowych na później. Pożyczka w Zaimo.pl pomoże w sfinansowaniu wymarzonego wyjazdu na narty lub wycieczkę do ciepłych krajów. Gdzie najlepiej wybrać się na ferie zimowe i jak opłacić wyjazd? Poniżej prezentujemy wskazówki, które pomogą Ci zaplanowac wspaniałe wakacje!

Zimowa pożyczka

Wielu osobom zima nie przywodzi na myśl pozytywnych skojarzeń. Zalegający na ulicach brudny śnieg, czy też szarobury widok znajdujący się za oknem można z powodzeniem zamienić na wycieczkę do turystycznego kurrortu zimowego. Polacy nadal chętnie wybierają się w polskie góry, choć jak często powtarzają, ceny są porównywalne do tych, które oferowane są  za granicą. Miłośnicy nart mają jedną z niewielu okazji wypróbowania swoich umiejętności na nowych stokach narciarskich, a fani snowboardu mogą zakupić nową, jesczze wygodniejszą deskę. Jak tego dokonać? Wystarczy skorzystac z pomocy finansowej, jaką oferuje marka Zaimo.pl. Wnioski można składać 24 h na dobę przez 7 dniw  tygodniu, w 100% online. Tak wygodny serwis sprawia, że coraz więcej osób uważa pożyczki online za wartościowe źródło wsparcia finansowego. Decyzja pożyczkowa wydawana jest w ciągu kilkunastu minut o każdej porze dnia. Od klientów nie wymaga się nadesłania dodatkowych dokumentów, czy dopełnienia jakiś formalności. Dodatkowo dzięki współpracy z operatorami przelewów natychmiastowych, środki mogą się znaleźć na rachunku pożyczkobiorcy w kilka do kilkunastu minut.

Co, jeśli nie góry?

Nie każdy jest fanem zimowej aury, dlatego osoby ceniące słońce i ciepłe klimaty, moga wykorzystać ten czas na dłuższy wyjazd wakacyjny dla całej rodziny. Popularne w tym roku kierunki to Portugalia, Grecja, czy też dalsze destynacje jak Tajlandia, czy Wyspy Kanaryjskie. Nie każdy jednak dysponuje w danym okresie czasu potrzebną ilością gotówki do sfinansowania takiego urlopu. Warto w tej sytuacji skorzystać z serwisu jednej z firm pożyczkowych, na przykład marki Zaimo.pl. Na stronie firmy każdy ma szansę aplikować nawet o 6000 zł na 12- miesięczną spłatę ratalną zobowiązania. Zautomatyzowany system oparty o samodoskonalący się algorytm oszacuje, czy określona osoba będzie w stanie spłacić należność terminowo. Jeżeli według ustaleń aplikujący posiada zdolność kredytową, lecz nie może w danym momencie uzyskac tak wysokiej kwoty pożyczki, firma zaproponuje kredyt o innej wartości wraz z harmonogramem spłaty zobowiązania. Pożyczkobiorca w tym momencie podejmuje decyzję, czy decyduje się na zaproponowane warunki, czy tez na chwilę obecną nie weźmie kredytu.To, co cenią klienci firm pożyczkowych działających w formie online, to szybkość i wysoka jakość obsługi. Rozpatrzenie wniosku trwa zaledwie kilka minut, a przelanie środków pieniężnych na rachunek bankowy zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut, dzięki współpracy z operatorami przelewów natychmiastowych, jak DOTPAY,czy ZPAY.  Dodatkowo wnioski można składać 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca w Polsce i o dowolnej porze. Dzięki szybko otrzymanej gotówce, każdy teraz ma szansę na zimową zabawę i aktywne wykorzystanie dni urlopowych.

Autor: Irena Kaczmarek