Inteligentne bransoletki i zegarki dla aktywnych

Nowe technologie są wszechobecne i zapanowały już nie tylko rynek informatyczny, ale także zdrowotny! W ostatnim czasie na rynku bezapelacyjnie rządzą inteligentne bransoletki i zegarki, dzięki którym bez problemu zmierzymy aktywność fizyczną, a także nie stracimy łączności z bliskimi. Wyglądem przypominają one tradycyjne zegarki, jednak oferują o wiele więcej funkcji niż typowy zegarek.

Inteligentne bransoletkiInteligentne bransoletki

Przyjrzyjmy się najlepszym modelom!

Nike+ FuelBand

Jedna z najbardziej zaawansowanych sportowych bransoletek na rynku. Nike+ FuelBand mierzy aktywność fizyczną w ciągu całego dnia, gromadząc wszystkie niezbędne informacje dotyczące treningu, takie jak ilość spalonych kalorii, kroków, itd. Aby skuteczniej zmotywować do działania, urządzenie przyznaje punkty Nike Fuel (im większy wykona się wysiłek, tym więcej można ich zarobić). Co więcej, aby jeszcze bardziej zmotywować do działania, nasze punkty są porównywane z wynikami innych użytkowników bransoletki. Monitorowanie i analiza wszelkich statystyk treningowych, pozwala lepiej rozwijać swoją formę fizyczną.

Samsung Gear Fit

Jest to inteligentna bransoletka firmy Samsung, która współpracuje ze smartfonem Samsung GALAXY. Dzięki niej, podczas joggingu sprawdzimy połączenia, e-maile, SMS-y i alarmy, a także uzyskamy dostęp do terminarza i aplikacji oferowanych przez innych producentów. Samsung Gear Fit pozwala Ci być ciągle w ruchu, nie tracąc łączności ze światem. Poza tym, urządzenie to na bieżąco przekazuje indywidualne rady i podpowiedzi dotyczące wykonywanych przez nas ćwiczeń, wyświetla podsumowanie aktywności, spalone kalorie, itd. Bransoletka Samsung doskonale dopasowuje się do nadgarstka, a przy tym jest bardzo ładna i stanowi elegancki dodatek do każdego stroju. Zapłacimy za nią pomiędzy 360 – 400 zł.

A może inteligentny zegarek Apple?A może inteligentny zegarek Apple?

Apple przygotowało trzy linie zegarków: Apple Watch Sport, Apple Watch i Apple Watch Edition, na które składa się aż 38 różnych modeli różniących się od siebie nie tylko wykorzystanymi w produkcji materiałami, rozmiarem i kolorystyką, ale także typem zapięcia. Apple Watch jest obecnie najinteligentniejszym zegarkiem na świecie.

Apple Watch współpracuje bezprzewodowo z iPhone’ami 5, 5c, 5s, 6 oraz 6 Plus, informując o połączeniach i nadchodzących wiadomościach. Pozwala on na słuchanie muzyki, ma wbudowane aplikacje typu kalendarz i terminarz spotkań oraz wykorzystuje także aplikacje zewnętrzne. Nowy zegarek Apple jest urządzeniem bardzo osobistym; jedną z jego funkcji jest, na przykład, przekazywanie bicia serca użytkownika, którym można dzielić się z innymi posiadaczami zegarka. Apple wyposażył swoje nowe urządzenie w ekran dotykowy Retina o kwadratowym kształcie, pokryty szafirowym szkłem w celu zabezpieczenia go przed zarysowaniami i pęknięciami. Specjalne pokrętło umieszczone z boku zegarka służy do przewijania i wybierania konkretnych funkcji i aplikacji. Taki system sterowania urządzeniem jest o wiele bardziej ergonomiczny niż posługiwanie się ekranem dotykowym o niewielkich rozmiarach.

Najdroższy zegarek Apple Watch Edition kosztuje aż 12 tys. dol., czyli za około 45,5 tys. zł. Ceny innych modeli zaczynają się od 349 dolarów.

Przedstawione powyżej gadżety skutecznie motywują do treningów. Jeśli marzysz o inteligentnej bransoletce albo zegarku, zrób sobie prezent. Dzięki naszym pożyczkom Zaimo szybko możesz kupić rzecz, która Ci się podoba, a następnie zwrócić pieniądze na bardzo dogodnych warunkach. Dowiedz się więcej o firmie pożyczkowej Zaimo i zaufaj nam. Taka bransoletka będzie również świetnym prezentem urodzinowym i sprawi niezwykłą radość nie tylko nastolatkom!