Inteligentne rozwiązania dla inteligentnych klientów

Zaimo to firma pożyczkowa, która opiera się na pięciu filarach: bezpieczeństwo, przejrzystość, zaufanie, szybkość i nowoczesność. To co odróżnia nas od konkurencji to najlepsza oferta na rynku oraz niezwykła dbałość o klienta! Dowiedz się więcej o naszej firmie i dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów.

Kilka słów o Zaimo

Kilka słów o ZaimoZaimo to wiodąca firma w zakresie pożyczek online znajdująca się pod skrzydłami finansowego giganta Kreditech. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy pożyczki osobiste na kwotę aż do 15 000 zł (50% więcej w porównaniu z wcześniejszą ofertą – 10 000 zł), które można zwrócić w 36 wygodnych ratach. Kwota pożyczki oferowana przez Zaimo jest obecnie najwyższą na rynku, dzięki czemu nasza firma plasuje się w czołówce firm pożyczkowych z najbardziej elastycznym finansowaniem online. Liczy się również czas reakcji – pożyczkę w Zaimo otrzymasz niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Cały proces otrzymania i zwrotu pożyczki jest niezwykle uproszczony i odbywa się 100% online bez konieczności wychodzenia z domu. Aby otrzymać u nas pożyczkę potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu, dowodu osobistego i telefonu komórkowego. Wypełniając wniosek musisz tylko podać podstawowe informacje niezbędne do rozpatrzenia aplikacji – zajmie Ci to tylko kilka minut! Następnie, za pomocą suwaków wybierz odpowiednią kwotę i długość pożyczki. Po uzyskaniu wszystkich danych niezbędnych do rozpatrzenia wniosku, w ciągu zaledwie kilku minut, Zaimo prześle Ci decyzję pożyczkową wraz z niezobowiązującą ofertą cenową zawierającą wszystkie informacje o pożyczce. Przyznanie pożyczki w Zaimo odbywa się tak szybko m.in. ze względu na to, że informacje zawarte w Biurze Informacji Kredytowej nie przesądzają o decyzji pożyczkowej. Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h na dobę, włączając weekendy i dni wolne od pracy. Dzięki temu, nasi klienci mogą zaciągać szybkie pożyczki w momentach, w których najbardziej tego potrzebują. Szybko, skutecznie i bez zbędnych formalności!

Kim są klienci Zaimo?

Kim są klienci Zaimo?Firma Kreditech Polska, pod skrzydłami której znajduje się Zaimo, przeprowadziła ankietę, aby sprawdzić, kim są klienci Zaimo i dlaczego wybierają naszą firmę spośród wielu innych firm pożyczkowych dostępnych na rynku. W przeszłości, największy odsetek naszych klientów stanowiły kobiety, jednak teraz uległo to zmianie. Obecnie, najwięcej naszych pożyczkobiorców jest wśród mężczyzn pomiędzy 25 a 35 rokiem życia, z dużego miasta, z wyższym wykształceniem i zatrudnionych w sektorze usług lub handlu. Z naszych usług często korzystają również osoby, które nie mają stałej pracy, co automatycznie przekreśla ich szanse na uzyskanie środków w tradycyjnym banku z powodu braku zdolności kredytowej oraz które potrzebują szybkiej gotówki celem pokrycia nieoczekiwanych wydatków. Osoby te często nie mają czasu na wydłużone oczekiwanie na decyzję banku.

Nowy profil pożyczkobiorcy

Pomimo, że szybkie chwilówki online są popularne wśród różnych grup społecznych w Polsce, nie da się nie zauważyć pewnych zmian. Wcześniej z tego typu pożyczek korzystały głównie osoby borykające się z problemami finansowymi, które potrzebowały pokryć swoje długi. Natomiast, teraz klientami Zaimo są głównie osoby aktywne zawodowo, posiadające stałe dochody i uregulowaną sytuację finansową. Niejednokrotnie korzystają one z pożyczek, aby rozpocząć nowe, ciekawe projekty albo założyć własne firmy. Są to osoby zapracowane, które mają dużo obowiązków i nie mogą pozwolić sobie na niepotrzebne tracenie swojego cennego czasu. Nie bez znaczenia pozostaje więc fakt, że szukają korzystnych pożyczek, których zaciągniecie jest wygodne (wszystko można załatwić przez Internet i nie wychodząc z domu), nie wymaga tracenia czasu na stanie w długich kolejkach, wypełniania formularzy i oczekiwania na przyznanie pożyczki.

 

Aż 94% ankietowanych przyznało, że wybierają usługi Zaimo, gdyż cenią sobie szybkość i wygodę, a pożyczanie pieniędzy w Internecie jest prostsze i szybsze niż w tradycyjnym banku.