Jak zwrócić pożyczkę na czas?

Dzięki pożyczkom możesz pokryć niespodziewane wydatki, takie jak wizyta u dentysty, naprawa samochodu czy wykupienie dodatkowych korepetycji, aby pomóc dziecku zdać do kolejnej klasy. A może szef spóźnia się z wypłatą i nie możesz dłużej czekać z opłaceniem czynszu? Dzięki pożyczkom możesz również spełniać swoje marzenia, kupując przedmiot, o którym od dawna marzyłeś albo jadąc na wymarzoną wycieczkę po pracowitym roku, aby odpocząć i naładować baterie. Ja na te wakacje kupiłam sobie rower 🙂 Zadaniem pożyczek jest pomagać ludziom wyjść z trudnych sytuacji i sprawiać im radość.

Zwrot pożyczkiZwrot pożyczki

Nie należy zapominać, że pożyczka to nie stypendium, wygrana, czy darowizna – pożyczka nie jest bezzwrotna i trzeba będzie ją zwrócić. Za każdym razem z procentem. Procent uzależniony jest od wysokości kwoty, którą pożyczamy, a także okresu spłaty pożyczki. Za każdym razem będziemy jednak musieli zwrócić trochę więcej niż pożyczyliśmy. Przed zaciągnięciem pożyczki należy dokładnie sprawdzić, ile wyniesie ten procent, gdyż obecnie na rynku funkcjonuje wiele nieuczciwych firm pożyczkowych, które nie działają etycznie i poszukują najróżniejszych sposobów, aby wyciągnąć z naiwnego pożyczkobiorcy ostatni grosz. Na przykład, oprocentowanie 20% nie zawsze oznacza, że pożyczasz 200 zł i oddajesz 240 zł. Sprawdź, czy chodzi o procent od całej sumy, w skali roku, miesiąca, a może nawet tygodnia… Nie pozwól się oszukać!

Opłaca się wziąć pożyczkę

Jeśli korzystasz z pożyczek w sposób rozważny, w sytuacjach podbramkowych, w których rzeczywiście ich potrzebujesz, nie powinieneś mieć problemu z ich spłatą. W niektórych sytuacjach, jeśli nie zaciągniesz pożyczki, możesz ponieść duże straty i mieć poważne problemy. Na przykład, jeśli szef spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia i nie zapłacisz na czas opłaty za wynajem mieszkania, może zaistnieć konieczność, aby je opuścić. Czy lepiej jest wziąć pożyczkę i zapłacić za wynajem na czas czy załatwiać potem wszystkie formalności związane z poszukiwaniem nowego lokum?

Drugi przykład polega na konieczności wydania większej sumy pieniędzy, jeśli nie kupimy czegoś okazyjnie. Na przykład, jeśli planujesz kupić buty albo spodnie i trafisz na mega wyprzedaż, opłaca się zaciągnąć pożyczkę i zrobić zakupy na wyprzedaży. Jak wyprzedaż się skończy, za nowe buty i sukienkę zapłacisz podwójną albo potrójną cenę. Identycznie dzieje się w przypadku wycieczki, którą możesz kupić po okazyjnej cenie. Jeśli nie zdążysz, przyjdzie Ci zapłacić o wiele więcej, aby móc pojechać na wymarzone wakacje. Życie potrafi nas zaskakiwać i może się zdarzyć, że zupełnie nie przewidując dodatkowego wydatku, akurat nie dysponujesz wymaganą kwotą. W takich sytuacjach nie zastanawiaj się zbyt długo i skorzystaj z najlepszych na rynku pożyczek pozabankowych Zaimo. Nasze pożyczki otrzymasz w mgnieniu oka i bez zbędnych formalności!

Opłaca się wziąć pożyczkę

Pożyczka jako inwestycja

Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepsza inwestycja, jaką możesz poczynić w swoim życiu to inwestycja w siebie samego i we własną przyszłość. Jeśli zarabiasz minimalną krajową, masz na utrzymaniu rodzinę, a problemy finansowe spędzają Ci sen z powiek, spełnianie kaprysów, takich jak zakup torebki za 1000 zł czy wyjazd na luksusowe wakacje, nie rozwiąże Twoich problemów, a jeszcze bardziej je pogłębi! Buty, ubrania, meble, samochód, itd. – wszystko to się z czasem niszczy, wychodzi z mody, przestaje być użyteczne. Opłaca się natomiast inwestować w siebie i podnosić swoje kwalifikacje, gdyż przyniesie to wymierne korzyści w przyszłości. Jeśli chcesz zapisać się na przydatny kurs informatyczny, interesujące studia podyplomowe albo podszkolić znajomość języka obcego, ale nie masz wystarczająco pieniędzy, aby opłacić cały kurs z góry, nie rezygnuj ze swoich marzeń i skorzystaj z pożyczek Zaimo! Rozwijając nowe umiejętności, zwiększysz swoje szanse na awans zawodowy, znalezienie lepszej pracy i wyższe zarobki.

Błędne kołoBłędne koło

Problemy ze zwrotem pożyczki zaczynają się kiedy ludzie żyją ponad stan. Jeśli ledwo wiążesz koniec z końcem od pierwszego do pierwszego dnia kolejnego miesiąca, zaciąganie pożyczki na zakup nowych butów za 800 zł, luksusowego samochodu albo ekskluzywnych wczasów na Bora-Bora nie jest rozsądnym rozwiązaniem i może obrócić się przeciwko Tobie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz mieć problem z oddaniem takiej pożyczki. Jeśli co miesiąc brakuje Ci pieniędzy, skąd weźmiesz środki potrzebne na spłatę pożyczki? Pamiętaj również, że zawsze musisz zwrócić większą kwotę niż ta, którą wziąłeś. Niezwykle łatwo jest wpaść w błędne koło, kiedy to trzeba zaciągać kolejne pożyczki, aby spłacić te wcześniejsze… a bardzo trudno jest potem z niego wyjść. Dlatego bardzo ważne jest, aby rozsądnie zarządzać swoimi pieniędzmi i nie dopuścić do sytuacji, w której pożyczki obrócą się przeciwko Tobie – zamiast ułatwiać Ci życie, bardzo je skomplikują i narażą Cię na duży stres.

Dlaczego Zaimo?

Zaimo to nie tylko sprawdzona firma pożyczkowa, której możesz zaufać, ale również firma, która udziela pożyczek na miarę Twoich potrzeb. Zaimo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klienta i oznacza się niebywałą elastycznością – to Ty sam wybierasz kwotę i długość pożyczki za pomocą suwaków na www.zaimo.pl. Możesz wybrać pomiędzy 3 a 24 elastycznymi miesięcznymi ratami i spłacić pożyczkę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Masz kłopoty i potrzebujesz gotówki? Wystarczy, że wypełnisz wniosek pożyczkowy w 5 prostych krokach wybierając najkorzystniejsze dla Ciebie warunki. Wypełnienie wniosku zajmie Ci niespełna 2Dlaczego Zaimo? minuty, a pożyczkę w wysokości do 10000 zł możesz otrzymać w 15 minut. Wszystko to zrobisz 100% online w domowym zaciszu, bez zaświadczeń, dodatkowych formalności i bez konieczności stania w długich kolejkach. Jesteśmy tu, aby Ci pomagać!

Aby pożyczka nie okazała się kłopotliwym ciężarem naucz się mądrze zarządzać swoimi funduszami. Planuj swoje wydatki i zaciągaj pożyczki tylko wtedy, kiedy naprawdę ich potrzebujesz. Jeśli już widzisz, że będziesz mieć problem ze zwróceniem pożyczki na czas, nie czekaj do ostatniej chwili i zadzwoń do nas, a postaramy Ci się pomóc. Firma pożyczkowa Zaimo wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dostosowując swoją ofertę do ich indywidualnych potrzeb. U nas wszystko załatwisz 100% online, gdyż dla większości naszych klientów najważniejszą rolę odgrywa dostęp do usług finansowych przez Internet. Mając na uwadze klientów, którzy dużo podróżują i cenią sobie wygodę, w Zaimo oferujemy również branie pożyczek poprzez naszą aplikację na smartfona. W ten sposób korzystanie z naszych usług jest jeszcze prostsze. Już dziś pobierz darmową aplikację Zaimo, którą znajdziesz w Google Play. Wzięcie chwilówki przez Internet jeszcze nigdy nie było takie proste.