Pomysłów kilka na wieczór panieński/kawalerski

Czas między zaręczynami a ślubem bez wątpienia jest niezapomniany i obfituje w wiele radości i wzruszeń. Jednak jednocześnie jest to moment planowania i przygotowywania wszystkiego, co ze ślubem związane. Listy gości, wynajem sali, data, suknia, garnitur, buty, jadłospis i tysiące innych, drobnych spraw, zaprzątają głowy narzeczonych, zapewnając im moc wrażeń jeszcze przed samą uroczystością. Tradycja nakazuje hucznie świętować ostatnie dni w stanie wolnym, organizując wieczór panieński i kawalerski. Jak je zorganizować, by na zawsze pozostały w pamięci przyszłej pary młodej?

Wieczór kawalerski

paintabll-wieczór-panieński-kawalerski-zabawa-przyjacieleUtarło się, że najlepszym sposobem na wieczór kawalerski jest szalona impreza w najpopularniejszych klubach w mieście. Impreza zakrapiana alkoholem, z której rano przyszły pan młody niewiele pamięta. Są jednak lepsze sposoby na zabawę, która na długo zostanie w pamięci. Dobrym pomysłem jest wyjazd do mniejszego miasta – najlepiej na przynajmniej dwa dni. Można wtedy połączyć wieczorne wyjście do klubu z innymi atrakcjami. Dużą popularność zyskały wyścigi quadami. To świetny pomysł na zabawę w świetnym gronie, podobnie zresztą jak w przypadku paintballu. W Polsce coaz więcej jest specjalnie przygotowanych do tego terenów. Taka przyjemność nie jest wprawdzie tania, ale za to warta swojej ceny – za godzinną rozgrywkę możemy zapłacić nawet do 100zł za osobę. 30 minutowy wyścig quadami to podobny koszt. Przygody z przyjaciółmi przyszły pan młody na pewno zapamięta na całe życie.

Wieczór panieński

Koleżanki przyszłej panny młodej najczęściej decydują się na domową imprezę, która swój ciąg dalszy ma w klubie. Warto jednak pomyśleć o czymś oryginalniejszym. Jeśli chcemy koniecznie zostać w domu, można zorganizować mini spa we własnych czterech ścianach. Zabiegi pielęgnacyjne, pyszne drinki i przyjaciółki to recepta na wspaniały i przyjemny wieczór. Dla tych pań, które chcą wyjść z domu, polecamy wspólną lekcję tańca – może to być taniec brzucha, zmysłowa salsa, czy energiczna zumba. Wszystko to z uśmiechem na ustach i w gronie przyjaciół. Można również zdecydować się na weekendowy wypad, na przykład nad morze lub wyjazd do parku rozrywki! Ta ostatnia opcja to gwarancja niezapomnianych przeżyć i mnóstwa atrakcji. Miłośniczki ekstremalnych przeżyć mogą zdecydować się na… skok na bungee! To spora dawka adrenaliny, zarówno dla panny młodej jak i jej przyjaciółek. Niestety, wiąże się również ze znacznym kosztem – za skok jednej osoby zapłacimy nawet 200zł. Wrażenia są jednak bezcenne.

Wieczór panieński czy kawalerski to niezapomniane chwile beztroskiej zabawy, spędzone wśród najlepszych przyjaciół z dala od codziennych obowiązków. Trzeba jednak pamiętać, że rozsądek nie powinien wtedy zostać w domu lub w zamkniętej walizce pod łóżkiem. Każdą chwilę trzeba wykorzystać w 100%, pamiętając jednak o bezpieczeństwie, swoim i najbliższych.

Jeśli w Twojej głowie zrodził się plan na wspaniałą przedślubną zabawę, ale Twoją wypłatę pochłonęły już inne koszty związane ze zbiżającą się uroczystością, pamiętaj, że pomóc może Ci Zaimo – pożyczki bez zobowiązań. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, nie wahaj się i wejdź na stronę Zaimo!