Zaimo – u nas najłatwiej

Obecnie na rynku działa wiele firm oferujących usługi pożyczkowe. Dlaczego więc warto jest wybrać Zaimo? Co odróżnia nas od konkurencji? Podstawowym filarem Zaimo jest niezwykła dbałość o klienta. W przeciwieństwie do innych firm pożyczkowych, u nas otrzymasz pożyczkę niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, błyskawicznie i bez zbędnych formalności, a zwrócisz ją również na bardzo atrakcyjnych warunkach. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o naszej firmie.

Nowości w ZaimoNowości w Zaimo

Zaimo to wiodąca firma w zakresie pożyczek online znajdująca się pod skrzydłami finansowego giganta Kreditech. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy dla nich nową ofertę na miarę XXI wieku – nowoczesną linię kredytową, która charakteryzuje się jeszcze dogodniejszymi warunkami spłaty pożyczki, a także większą kwotą pożyczki. Od teraz kwota pożyczki została zwiększona z 10 000 zł – maksymalnej kwoty oferowanej do tej pory przez firmy pożyczkowe działające na polskim rynku – aż na 15 000 zł. Ale to nie wszystko! Spłatę pozabankowych pożyczek online ze zwiększoną kwotą możemy podzielić teraz na więcej rat – z 24 dotychczas dostępnych rat, dla jeszcze większej wygody naszych klientów, zmieniliśmy je na 36 wygodnych rat. Dzięki tym ulepszeniom, pożyczki online są idealnym rozwiązaniem nie tylko w tzw. sytuacjach kryzysowych, ale także w celu sfinansowania przemyślanych zakupów, takich jak zakup samochodu, komputera czy przeprowadzenie remontu w domu.

Jak otrzymać pożyczkę?Jak otrzymać pożyczkę?

Portal Zaimo.pl został wielokrotnie wyróżniony za najlepszą ofertę kredytową na rynku nie tylko ze względu na bardzo niskie oprocentowanie, dogodne terminy spłat, ale również szybki i sprawny sposób zaciągnięcia pożyczki, a także biurokrację sprowadzoną do minimum. W Zaimo cenimy czas naszych klientów i oferujemy jedne z najszybszych pożyczek na rynku – pożyczki pozabankowe 100% online, które są dostępne bezpośrednio w Internecie. U nas otrzymasz pożyczki do 15 000 zł nie wychodząc z domu. Co więcej, wszystko załatwisz 100% online i zajmie Ci to jedynie kilka minuty!

Aby uzyskać pożyczkę w Zaimo wystarczy tylko wypełnić prosty wniosek pożyczkowy podając podstawowe informacje niezbędne do rozpatrzenia aplikacji. Potrzebny będzie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz dostęp do bankowości online. Za pomocą suwaków należy wybrać odpowiednią kwotę i długość pożyczki.

Po uzyskaniu wszystkich danych niezbędnych do rozpatrzenia Twojego wniosku, otrzymasz od nas uczciwą i przejrzystą ofertę. Decyzja pożyczkowa wraz z ofertą cenową (oraz kosztami pożyczki i RRSO) zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres e-mail. Czarno na białym przedstawimy Ci indywidualnie ustaloną kwotę kredytu, okres kredytowania i wszystkie opłaty. Nasza oferta nie jest w żaden sposób zobowiązująca, a wyceny dokonujemy całkowicie bezpłatnie. Jeśli nie odpowiadają Ci nasze warunki, nie musisz podpisywać umowy, którą Ci przesłaliśmy i nie poniesiesz z tego tytułu żadnych strat. Jeśli, natomiast, zdecydujesz się podpisać umowę, pieniądze bardzo szybko pojawią się na Twoim koncie! Dzieje się tak dlatego, że w Zaimo pracujemy 24/7 (włączając święta i dni wolne od pracy) – to wszystko, aby ułatwić naszym klientom zaciągniecie pożyczki.

Jak zwrócić pożyczkę?Jak zwrócić pożyczkę?

Aby zwrócić pożyczkę w Zaimo, wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto i dokonać wpłaty. Akceptujemy przelewy online, polecenia zapłaty oraz wszystkie główne karty kredytowe. Możesz również dokonać tzw. przelewu manualnego. Cały proces zaciągnięcia i spłaty pożyczki odbywa się 100% online. To naprawdę jest takie proste!

 

Skorzystaj z chwilówek Zaimo bez zbędnych formalności, tracenia czasu na dojazd i stanie w kolejkach! Nasze pożyczki zaciągasz i spłacasz w wolnym czasie, w zaciszu swojego domu. Oferujemy innowacyjne rozwiązania na miarę XXI wieku skierowane do osób zapracowanych, które mają dużo obowiązków i nie mogą pozwolić sobie na niepotrzebne tracenie czasu. Pamiętaj, że czas to pieniądz, a godziny, które przeznaczyłbyś na uzyskanie pożyczki w innym miejscu, możesz wykorzystać w o wiele pożyteczniejszy sposób.