Zaimo wśród najlepszych

W najnowszym zestawieniu pożyczek oferowanych w Internecie, Zaimo znalazło się na trzeciej pozycji. Pozyczkaportal.pl stwierdziła, że nasza marka oferuje jedne z najkorzystniejszych zasad udzielania pożyczek długoterminowych z możliwością spłaty ratalnej. 

 

Choć Zaimo istnieje zaledwie od kilku miesięcy na polskim rynku, w krótkim czasie znalazła się na pierwszych miejscach w rankinagch pożyczek przyznawanych  na minimym 12 miesięcy. U nas każdy ma szansę aplikować o kredyt do 6000 zł na 12 mesięczny okres spłaty. Proces aplikacyjny jest niezwykle prosty i trwa zaledwie kilka minut. Ponadto decyzja pożyczkowa wydawana jest w niecałą minutę , a środki księgowane są na koncie Klienta nawet w 15 minut. Do oszacowania możliwości spłaty pożyczki nasz system Big Data wykorzytsuje też informacje z portali zakupowych i społecznościowych.

 

Wartość portfela udzieloncyh pożyczek wzrasta z każdym rokiem,  a tym samym wzrasta zaufanie konsumentów do instytucji pozabankowych. Pożyczki stały się bowiem doskonałym rozwiązaniem dla osób wykluczonych finansowo, których zdolność finansowa nie pozwala na zaciągnięcie kredytu w banku. Zaawansowana technologia stosowana przez markę Zaimo, pozwala na jeszcze dokładniejszą ocenę zdolności kredytowej Klientów.

 

Interesuje Cię pożyczka? Wejdź na Zaimo.pl i aplikuj już dziś!